don–ss | Abu 30-31 Ago & Ira 1 Sept 2018 Tabakalera | Gazteszena | Clubs
Dantz Festival
Musika Garaikide eta Elektronikoaren Topagunea
Contemporary & Electronic Music Meeting
Encuentro de Música Electrónica y Contemporánea

Sarrerak / Entradas


Abuztuak 31 Bonoa / Bono 31 de agosto

Patio + Gazteszena

12€

Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos
Info: info@dantz.eu

Irailak 1 Bonoa / Bono 1 de septiembre

Patio + Gazteszena

18€

Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos
Info: info@dantz.eu

Dantz Bonoa (2 egunak) / Bono Dantz (los 2 días)

Patio + Gazteszena

26€

Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos
Info: info@dantz.eu

Bonoak (bakarrik online): abuztuak 30 arte (barne) / Bonos (sólo online): hasta el 30 de agosto (incluido)

Lehiatila: abuztuak 31 eta irailak 1 (Tabakaleran eta Gazteszenan) / Taquilla: el 31 agosto y 1 de septiembre (en Tabakalera y Gazteszena)

Egitaraua / Programa

Abuztuak 31 de agosto


Nestor Basterretxea Plaza

15:00 - 21:00 | DOAN / GRATIS

  • Rude Kanka Feat. Beñaranks (DJ Set, EH)
  • Unai Muguruza (DJ Set, EH)
  • Aneguria (Live, EH)
  • A. Gaultier (DJ Set, EH)
  • Ruben Rubio (DJ Set, EH)
  • Landerground (DJ Set, Pawn Party/Golden Soul recs.l, EH)

Sala Z Aretoa - Tabakalera - Larraskito Gunea

19:00 | DOAN / GRATIS

  • Annette Krebs (Live, Ale)

Kutxa Kultur Kluba - Tabakalera

20:00 | DOAN / GRATIS

  • Garazi Gorostiaga (Live, EH)

Sala Patio Aretoa - Tabakalera

21:00 - 00:00 | 8€ | Bakarrik lehiatilan / Sólo en taquilla

  • Maotik (Live A/V, FR)
  • Rival Consoles (Live V/J, UK)
  • Nazira (Dj Set, Kazakhstan)

Sala Gazteszena Aretoa

00:00 - 06: 00 | 8€ | Bakarrik lehiatilan / Sólo en taquilla

Areto nagusia / Sala grande

  • Territoire (Live, FR)
  • JASSS (DJ Set, ES)
  • Les Alsborregach (DJ Set, EH)

Areto Txikia / Sala pequeña (I.D Gunea)

  • Orphidal (DJ Set, EH)
  • Lumière (DJ Set, ARG)
  • Galiano (DJ Set, EH)
  • Hamid (DJ Set, FR)

Irailak 1 de septiembre


Nestor Basterretxea Plaza

13:00 - 21:00 | DOAN / GRATIS

  • Emesutan (DJ Set, EH)
  • IAMMAI (Live VJ, EH)
  • Iker Selektah Meets Bassque Reggae Kultur (DJ Set, EH)
  • Sara N´ Donga (DJ Set, EH)
  • Papayo Salvador (DJ Set, MEX)
  • Pilar Jorquera (DJ Set, CH)
  • Baleaonda (DJ Set, EH)
  • El_Txef_A (DJ Set, EH)

Sala Z Aretoa - Tabakalera - Larraskito Gunea

19:00 | DOAN / GRATIS

  • Claire Bergerault (Live, FR)

Zabaltza / Azotea (Kutxa Kultur Gauak) - Tabakalera

20:00 | DOAN / GRATIS

  • RRUCCULLA (LIVE, EH)

Sala Patio Aretoa - Tabakalera

21:00 - 00:00 | 12€ Bakarrik lehiatilan / Sólo en taquilla

  • Los Voluble (Live A/V, SEV)
  • Wooky & Inesfera (DJ & VJ Set, BCN/EH)
  • Nathan Fake (Live V/J, UK)

Sala Gazteszena Aretoa

00:00 - 06: 00 | 12€ Bakarrik lehiatilan / Sólo en taquilla

Areto nagusia / Sala grande

  • Warrego Valles (Live V/J, Eslovenia)
  • Deena Abdelwahed (Dj Set, TN)
  • Nídia (DJ Set, PT)
  • SAMA' (DJ Set, Palestina)

Areto Txikia / Sala pequeña (BET Gunea)

  • Aitor_MU (DJ Set, EH)
  • Balza (DJ Set, EH)
  • Eyharts (Live, EH)
  • Dodoma & Anunnaki (VJ Set)