don–ss | Irailak 1-2 Sept. Tabakalera | Gazteszena | Clubs
Dantz Festival
Musika Garaikide eta Elektronikoaren Topagunea
Contemporary & Electronic Music Meeting
Encuentro de Música Electrónica y Contemporánea

ORDAINTZEKO EMANALDIAK | ACTIVIDADES DE PAGO


Irailak 2 de septiembre (Eguna/Día)

Sala Patio Aretoa - Tabakalera (20:00 - 00:00)

Tabakalera 10€ Abonoa / Abono TABAKALERA + GAZTESZENA 18€

Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos

Irailak 2 de septiembre (Gaua/Noche)

Sala Gazteszena Aretoa (00:00 - 06:00)

Areto Nagusia/Sala Grande

Areto Txikia/Sala Pequeña

Gazteszena 10€ Abonoa / Abono TABAKALERA + GAZTESZENA 18€

Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos

DOANEKO EMANALDIAK / ACTIVIDADES GRATUITAS


Irailak 1 de septiembre

Ostirala | Viernes

Nestor Basterretxea Plaza

  • 15:00 Gara Pemaulk & Zuaitz (Erresistentzia Taldea) (DJ set)
  • 16:30 Eguzkiaren Semea & Friends (Molotoff Irratia) (Live mix)
  • 18:00 Frances Be (DJ set)
  • 19:00 Nathan Joy (Heroin) (DJ set)
  • 20:00 Galiano (ID) (DJ set)

Tabakalera

  • Erakusketa digitala eta bisuala NANA Galerian / Exposición visual digital en Galería NANA (Jaime de los Ríos) (egun guztia / todo el día)
  • 19:00 Sala Z Aretoa:
    • Lafidki (Camboya) / Live + VJ
  • 20:00 Zinema / Cine:
    • “Stations of the elevated”, Manfred Kirchheimer, EUA, 1981, 45’ (Sarrera/Entrada: 3,50€)
  • 21:00 Sala Patio Aretoa:
    • 21:00 Pelax & Telmo T. (Live)
    • 22:15 Amsia (Live)
    • 23:00 Reykjavik606 + Inesfera (Live)

Klubak/Clubes (00:00h)

  • Le Bukowski: Aranya & Maikol (DJ set)
  • La Farándula: Disco Bambinos (DJ set)
  • El Andén Café Teatro: Joke De Vriese + Efecto Secundario &  MJPQ (Erresistentzia Taldea) (DJ set)

Irailak 2 de Septiembre

Larunbata | Sábado

Nestor Basterretxea Plaza

  • 13:00 The Beltza Vermú Sessions / DJ Artie Escolar (DJ set)
  • 15:00 Syr (DJ set)
  • 16:00 Telmo Trenor (DJ set)
  • 17:00 Mad Muasel (Live)
  • 18:30 Las Marines (DJ set)
  • 20:00 Blami MC (DJ set)

Tabakalera

  • Erakusketa digitala eta bisuala NANA Galerian / Exposición visual digital en Galería NANA (Jaime de los Ríos) (egun guztia / todo el día)
  • 12:00 Taller Hirikilabs lantegia
    • Modulazioa / Modulación
  • 16:00 Sala Z Aretoa
    • Miguel A. García (EH, Live)
  • 17:00 Kutxa Kultur Kluba
    • Boris Divider & Arcanoid (Drunkat Experience) (Masterclass + Elektronika bisualeko emanaldia / Actuación de electrónica visual)
  • 18:00 Lantegi Aretoa / Sala Taller:
    • Mattin (EH, Live + Performance)
  • 19:00 Sala Z Aretoa
    • Lehior (EH, Live)
  • 20:00 Zinema / Cine:
    • “The Revolution Won’t Be Televised”, Rama Thiaw, Senegal, 2016, 110’ (Sarrera/Entrada: 3,50€)

Workshops / Performances / Visuals / Food Trucks / Etc.

Ekimen paraleloak (laster info gehiago) | Actividades paralelas (pronto más información).